Výsledky
ZVOP
Proud Mary Tender Flash (Border Collie) - Jolana Krátká - CZ - PROSPĚL
Easy Wallachian Kingdom (Border Collie) - Dagmar Grussmannová - CZ - psovod Jana Tománková - PROSPĚL
Quiet Riot z Černobílých (Border Collie) - Jana Brodová - CZ PROSPĚL
Twinkle Drake z Černobílých (Border Collie) - Jana Brodová - CZ - NEPROSPĚL
Eta Carinea Anne´s Dream (Border Collie) - Občanská společnost DSi, o.s. - psovod Radek Polášek - PROSPĚL
Bimbo Draco Bohemia (Border Collie) - Kamila Veselá - CZ PROSPĚL
Dumbledore Draco Bohemia (Border Collie) - Lucie Plevová - CZ PROSPĚL
Athena z Irexu (Welsh corgi cardigan) - Lada Růžičková - CZ - PROSPĚL
Wena Gaucho (Welsh corgi cardigan) - Lada Růžičková - CZ - PROSPĚL
Adelaida Essentia Amicorum (Smooth Collie) - Lenka Balášová - CZ - PROSPĚL
Be Happy z Barbořinského vršku (Sheltie) - Kateřina Šušlíková - CZ PROSPĚL
Joyeux Cenich du Champ d´Onix - (Pyrenean Sheep Dog Long-Haired) - Blanka Potočná - CZ - PROSPĚL
Artuš z Bučávky (Australian Shepherd) - Eva Foldynová - CZ - PROSPĚL
Bon Chéri Bella´s Liberi (Briard) - Dagmar Kubátková - CZ - NEPROSPĚL
Dazzle My Lilly Bella´s Liberi (Briard) - Dagmar Kubátková - CZ
Wonder Wori Krosandra (Bohemian Shepherd) - Eva Sloupská - CZ - PROSPĚL
Weezy Krosandra (Bohemian Shepherd) - Eva Sloupská - CZ - PROSPĚL
HWT CS
Fyhr's Aibileen (Border Collie) - Laďka Skopalová - CZ - 73 bodů - dobře
Arwen Manthy Prague (Border Collie) - Jana Lutnerová - CZ - 61 bodů - dostatečně
Jasper Haliba (Border Collie) - Hana Maczková - CZ - 37 bodů - neprospěl
Adam LOS PSTRUGOS (Border Collie) - Ilona Václavíková - CZ - 55 bodů - neprospěl
Fidele The Guardians of Albion (Border Collie) - Hana Sochová - CZ - 51 bodů - neprospěl
LOTRANDO Slezsky Hradek (Border Collie) - Elwira Ż. Noras - Poland - 84 bodů - velmi dobře
GEMMA REWOLUCJA (Border Collie) - Paulina Polakiewitcz - Poland - 94 bodů - výborně
IHT CS 1
Mawlch Rusty (Border Collie) - Laďka Skopalová - CZ - 88 bodů - velmi dobře - 1. místo
Toberoi Zeppelin (Border Collie) - Daniel Jeleń - CZ - 84 bodů - velmi dobře - 2. místo
Chris (Border Collie) - Vladimír Sedlák - SK - 76 bodů - dobře - 4. místo
Egan Ferenčík (Border Collie) - Vladimír Sedlák - SK - 80 bodů - velmi dobře - 3. místo
IHT CS 2 - Open
Ajó Draco Bohemia (Border Collie) - Petr Burdík - CZ - 88 bodů - velmi dobře - 1. místo
Chopper Alkyra (Border Collie) - Petra Mondscheinová - CZ - 82 bodů - velmi dobře - 4. místo
Baddy Orlie Pierko (Border Collie) - Vladimír Sedlák - SK - 67 bodů - uspokojující
CLANCY Ferenčík (Border Collie) - Vladimír Sedlák - SK - psovod Iveta Milanová - 59 bodů time - nedostatečný
Steryd (Border Collie) - Krzysztov Sokalski - Poland - 84 bodů - Velmi dobře - 3. místo
Ladie (Border Collie) - Krzysztov Sokalski - Poland - 84 bodů - Velmi dobře - 2. místo
Glen (Border Collie) - Michal Cyran - Poland - 72 bodů time - dobře
Koda (Border Collie) - Barbara Mitura - Poland - RET
HWT TS
OLD SUREHAND Chancy Remus (Sheltie) - Barbora Hradilová - CZ
Little Unai z Kovárny (Tervuren - Belgian Shepherd Dog) - Andrea Pavlíčková - CZ
FARINA ANDOMIV POLAND - Alexandra Demczuszyn - Poland - 63 bodů - dostačující
IHT TS 1
Aurelia Bellezza Dilorini (Briard) - Beata Pandel - Poland - 89% velmi dobře - 3. místo
AVIA Welkope (Australian Shepherd) - Joanna Piotrowska - Poland - 89% velmi dobře - 2. místo
ARIA Axemia (Australian Shepherd) - Joanna Piotrowska - Poland - 94% výborně - 1. místo
ANNAG ÁŇA ZLATÍČKO (Smooth Collie) - Renata Jungová - CZ - disk
Naira Maiara (Australian Cattle Dog) - Vendula Šimčíková - CZ - 92% výborně
Arisa Black Silesia Antracit (Bearded Collie) - Eva Morcinek Čapníková - CZ - 88% velmi dobře - 4. místo
PENELOPA Z PULI SZCZESCIA (Sheltie) - Elwira Ż. Noras - Poland - 73% dobře
IHT TS 2
Eimi z Kolackova dvora (Australian Shepherd) - Libor Hadaš - CZ - 82% velmi dobře - 2. místo
SHR Rafael (Australian Shepherd) - Markéta Procházková - CZ - 91% výborně - 1. místo
JUST JEWEL Perla z Polabí (Sheltie) - Daniela Děržáková - CZ - RET
ATILLA ABORIGINAL MYSTERY (Tervuren) - Vlasta Hofírková - CZ - 64% dostačující 3. místo
Proud Mary Tender Flash (Border Collie) - Jolana Krátká - CZ - PROSPĚL
Easy Wallachian Kingdom (Border Collie) - Dagmar Grussmannová - CZ - psovod Jana Tománková - PROSPĚL
Quiet Riot z Černobílých (Border Collie) - Jana Brodová - CZ PROSPĚL
Twinkle Drake z Černobílých (Border Collie) - Jana Brodová - CZ - NEPROSPĚL
Eta Carinea Anne´s Dream (Border Collie) - Občanská společnost DSi, o.s. - psovod Radek Polášek - PROSPĚL
Bimbo Draco Bohemia (Border Collie) - Kamila Veselá - CZ PROSPĚL
Dumbledore Draco Bohemia (Border Collie) - Lucie Plevová - CZ PROSPĚL
Athena z Irexu (Welsh corgi cardigan) - Lada Růžičková - CZ - PROSPĚL
Wena Gaucho (Welsh corgi cardigan) - Lada Růžičková - CZ - PROSPĚL
Adelaida Essentia Amicorum (Smooth Collie) - Lenka Balášová - CZ - PROSPĚL
Be Happy z Barbořinského vršku (Sheltie) - Kateřina Šušlíková - CZ PROSPĚL
Joyeux Cenich du Champ d´Onix - (Pyrenean Sheep Dog Long-Haired) - Blanka Potočná - CZ - PROSPĚL
Artuš z Bučávky (Australian Shepherd) - Eva Foldynová - CZ - PROSPĚL
Bon Chéri Bella´s Liberi (Briard) - Dagmar Kubátková - CZ - NEPROSPĚL
Dazzle My Lilly Bella´s Liberi (Briard) - Dagmar Kubátková - CZ
Wonder Wori Krosandra (Bohemian Shepherd) - Eva Sloupská - CZ - PROSPĚL
Weezy Krosandra (Bohemian Shepherd) - Eva Sloupská - CZ - PROSPĚL
HWT CS
Fyhr's Aibileen (Border Collie) - Laďka Skopalová - CZ - 73 bodů - dobře
Arwen Manthy Prague (Border Collie) - Jana Lutnerová - CZ - 61 bodů - dostatečně
Jasper Haliba (Border Collie) - Hana Maczková - CZ - 37 bodů - neprospěl
Adam LOS PSTRUGOS (Border Collie) - Ilona Václavíková - CZ - 55 bodů - neprospěl
Fidele The Guardians of Albion (Border Collie) - Hana Sochová - CZ - 51 bodů - neprospěl
LOTRANDO Slezsky Hradek (Border Collie) - Elwira Ż. Noras - Poland - 84 bodů - velmi dobře
GEMMA REWOLUCJA (Border Collie) - Paulina Polakiewitcz - Poland - 94 bodů - výborně
IHT CS 1
Mawlch Rusty (Border Collie) - Laďka Skopalová - CZ - 88 bodů - velmi dobře - 1. místo
Toberoi Zeppelin (Border Collie) - Daniel Jeleń - CZ - 84 bodů - velmi dobře - 2. místo
Chris (Border Collie) - Vladimír Sedlák - SK - 76 bodů - dobře - 4. místo
Egan Ferenčík (Border Collie) - Vladimír Sedlák - SK - 80 bodů - velmi dobře - 3. místo
IHT CS 2 - Open
Ajó Draco Bohemia (Border Collie) - Petr Burdík - CZ - 88 bodů - velmi dobře - 1. místo
Chopper Alkyra (Border Collie) - Petra Mondscheinová - CZ - 82 bodů - velmi dobře - 4. místo
Baddy Orlie Pierko (Border Collie) - Vladimír Sedlák - SK - 67 bodů - uspokojující
CLANCY Ferenčík (Border Collie) - Vladimír Sedlák - SK - psovod Iveta Milanová - 59 bodů time - nedostatečný
Steryd (Border Collie) - Krzysztov Sokalski - Poland - 84 bodů - Velmi dobře - 3. místo
Ladie (Border Collie) - Krzysztov Sokalski - Poland - 84 bodů - Velmi dobře - 2. místo
Glen (Border Collie) - Michal Cyran - Poland - 72 bodů time - dobře
Koda (Border Collie) - Barbara Mitura - Poland - RET
HWT TS
OLD SUREHAND Chancy Remus (Sheltie) - Barbora Hradilová - CZ
Little Unai z Kovárny (Tervuren - Belgian Shepherd Dog) - Andrea Pavlíčková - CZ
FARINA ANDOMIV POLAND - Alexandra Demczuszyn - Poland - 63 bodů - dostačující
IHT TS 1
Aurelia Bellezza Dilorini (Briard) - Beata Pandel - Poland - 89% velmi dobře - 3. místo
AVIA Welkope (Australian Shepherd) - Joanna Piotrowska - Poland - 89% velmi dobře - 2. místo
ARIA Axemia (Australian Shepherd) - Joanna Piotrowska - Poland - 94% výborně - 1. místo
ANNAG ÁŇA ZLATÍČKO (Smooth Collie) - Renata Jungová - CZ - disk
Naira Maiara (Australian Cattle Dog) - Vendula Šimčíková - CZ - 92% výborně
Arisa Black Silesia Antracit (Bearded Collie) - Eva Morcinek Čapníková - CZ - 88% velmi dobře - 4. místo
PENELOPA Z PULI SZCZESCIA (Sheltie) - Elwira Ż. Noras - Poland - 73% dobře
IHT TS 2
Eimi z Kolackova dvora (Australian Shepherd) - Libor Hadaš - CZ - 82% velmi dobře - 2. místo
SHR Rafael (Australian Shepherd) - Markéta Procházková - CZ - 91% výborně - 1. místo
JUST JEWEL Perla z Polabí (Sheltie) - Daniela Děržáková - CZ - RET
ATILLA ABORIGINAL MYSTERY (Tervuren) - Vlasta Hofírková - CZ - 64% dostačující 3. místo