Výsledky
10. ČERVENCE 2015
ZVOP
HOPSINKA ZARA z Dančí louky (kolie dlouhosrstá) - Veronika Kučeriková PROSPĚL
HIREM ZLATÁ ERKARČA z Dančí louky (kolie dlouhostrtá) - Ondřej Rasťák PROSPĚL
BLUE Magic (BOC) - Kateřina Wunschová PROSPĚL
GREISI BLUE z Dančí louky (kolie dlouhosrstá) - Lenka Dostálová PROSPĚL
AŠA Věrná Duše (BOC) - Kateřina Bistrá PROSPĚL
GINI GLENA Onyx Márk (Slovenský čuvač) - Jana Adamíková NEPROSPĚL
ALICE DOT PL Alderaan (BOC) - Radka Hudečková PROSPĚL
HIRKA ZLATÁ ERKARČA z Dančí louhy (kolie dlouhosrstá) - Jiří Komínek PROSPĚL
DIXI WICHI 17th Meridian (Welsh Corgi Pembroke) - Josef Škůrek NEPROSPĚL
ASLAN Tricolor Ječmínek (Bernský salašnický pes) - Petra Kovaříková PROSPĚL
AMIGO DE FOX Redrob Fenix (BOC) - Krystýna Vojkovská PROSPĚL
AGIP FLY Redrob Fenix (BOC) - Kristýna Vojkovská PROSPĚL
HWT CS
CHILABO GHOST (BOC) - Lukas Noras (POLSKO) DOBRĚ 72 B.
YUPPIE Foxy Fox (BOC) - Kateřina Černochová POSTAČUJÍCÍ 66 B.
FINIAN Ferenčík (BOC) - Zuzana Černá VELMI DOBŘE 85 B.
FIDELE The Guardians of Albion (BOC) - Hana Sochová NEPOSTAČUJÍCÍ 59 B.
DAG SMALL Speedy Dream (BOC) - Jana Tománková NEPOSTAČUJÍCÍ 47 B.
BLUE BOY Tora Mei (BOC) - Kateřina Nečasová VELMI DOBŘE 85 b.
11. ČERVENCE 2015
IHT CS 1
Šárka Gavendová Martin Kosa
HALLE BERRY Latin Border (BOC) - Elwira Žmuda Noras (POLSKO) DISK
KLONDIKE Slezký hrádek (BOC) - Jana Bojková 81 93
FINIAN Ferenčík (BOC) - Zuzana Černá DISK 80
BONITA Corlan Gi (BOC) - Zuzana Černá 88 94
VA VA VOOM Never Never Land (BOC) - Kristýna Vojkovská DISK 73
CHILABO GHOST (BOC) - Lukas Noras RET
1. místo
BONITA Corlan Gi (BOC) - Zuzana Černá
2. místo
KLONDIKE Slezký hrádek (BOC) - Jana Bojková
3. místo
FINIAN Ferenčík (BOC) - Zuzana Černá
4. místo
VA VA VOOM Never Never Land (BOC) - Kristýna Vojkovská
IHT TS 1 Šárka Gavendová Martin Kosa
BIG BIAGGI z Bučávky (šeltie) - Veronika Kučeriková DISK 65
JUST JEWEL Perla z Polabí - (šeltie) - Daniela Děržáková DISK 58
RAFAEL SHR (australský ovčák) - Markéta Procházková 62 67
EIMI z Koláčkova Dvora (australský ovčák) - Libor Hadaš DISK 55
AMORE MIO New Marton - (kolie dlouhosrstá) - Emília Vránová 70 56
BRED BY ... Diandra (australský ovčák) - Martina Hodková 56 DISK
AND I WANT Diandra (australský ovčák) - Martina Hodková 63 50
ERNY GOLD Coll-Kony (kolie dlouhosrstá) - Veronika Kučerikova 47 DISK
1. místo
RAFAEL SHR (australský ovčák) - Markéta Procházková
2. místo
AMORE MIO New Marton - (kolie dlouhosrstá) - Emília Vránová
3. místo
AND I WANT Diandra (australský ovčák) - Martina Hodková
4. místo
BIG BIAGGI z Bučávky (šeltie) - Veronika Kučeriková
ZVOP
HOPSINKA ZARA z Dančí louky (kolie dlouhosrstá) - Veronika Kučeriková PROSPĚL
HIREM ZLATÁ ERKARČA z Dančí louky (kolie dlouhostrtá) - Ondřej Rasťák PROSPĚL
BLUE Magic (BOC) - Kateřina Wunschová PROSPĚL
GREISI BLUE z Dančí louky (kolie dlouhosrstá) - Lenka Dostálová PROSPĚL
AŠA Věrná Duše (BOC) - Kateřina Bistrá PROSPĚL
GINI GLENA Onyx Márk (Slovenský čuvač) - Jana Adamíková NEPROSPĚL
ALICE DOT PL Alderaan (BOC) - Radka Hudečková PROSPĚL
HIRKA ZLATÁ ERKARČA z Dančí louhy (kolie dlouhosrstá) - Jiří Komínek PROSPĚL
DIXI WICHI 17th Meridian (Welsh Corgi Pembroke) - Josef Škůrek NEPROSPĚL
ASLAN Tricolor Ječmínek (Bernský salašnický pes) - Petra Kovaříková PROSPĚL
AMIGO DE FOX Redrob Fenix (BOC) - Krystýna Vojkovská PROSPĚL
AGIP FLY Redrob Fenix (BOC) - Kristýna Vojkovská PROSPĚL
HWT CS
CHILABO GHOST (BOC) - Lukas Noras (POLSKO) DOBRĚ 72 B.
YUPPIE Foxy Fox (BOC) - Kateřina Černochová POSTAČUJÍCÍ 66 B.
FINIAN Ferenčík (BOC) - Zuzana Černá VELMI DOBŘE 85 B.
FIDELE The Guardians of Albion (BOC) - Hana Sochová NEPOSTAČUJÍCÍ 59 B.
DAG SMALL Speedy Dream (BOC) - Jana Tománková NEPOSTAČUJÍCÍ 47 B.
BLUE BOY Tora Mei (BOC) - Kateřina Nečasová VELMI DOBŘE 85 b.
11. ČERVENCE 2015
IHT CS 1
Šárka Gavendová Martin Kosa
HALLE BERRY Latin Border (BOC) - Elwira Žmuda Noras (POLSKO) DISK
KLONDIKE Slezký hrádek (BOC) - Jana Bojková 81 93
FINIAN Ferenčík (BOC) - Zuzana Černá DISK 80
BONITA Corlan Gi (BOC) - Zuzana Černá 88 94
VA VA VOOM Never Never Land (BOC) - Kristýna Vojkovská DISK 73
CHILABO GHOST (BOC) - Lukas Noras RET
1. místo
BONITA Corlan Gi (BOC) - Zuzana Černá
2. místo
KLONDIKE Slezký hrádek (BOC) - Jana Bojková
3. místo
FINIAN Ferenčík (BOC) - Zuzana Černá
4. místo
VA VA VOOM Never Never Land (BOC) - Kristýna Vojkovská
IHT TS 1 Šárka Gavendová Martin Kosa
BIG BIAGGI z Bučávky (šeltie) - Veronika Kučeriková DISK 65
JUST JEWEL Perla z Polabí - (šeltie) - Daniela Děržáková DISK 58
RAFAEL SHR (australský ovčák) - Markéta Procházková 62 67
EIMI z Koláčkova Dvora (australský ovčák) - Libor Hadaš DISK 55
AMORE MIO New Marton - (kolie dlouhosrstá) - Emília Vránová 70 56
BRED BY ... Diandra (australský ovčák) - Martina Hodková 56 DISK
AND I WANT Diandra (australský ovčák) - Martina Hodková 63 50
ERNY GOLD Coll-Kony (kolie dlouhosrstá) - Veronika Kučerikova 47 DISK
1. místo
RAFAEL SHR (australský ovčák) - Markéta Procházková
2. místo
AMORE MIO New Marton - (kolie dlouhosrstá) - Emília Vránová
3. místo
AND I WANT Diandra (australský ovčák) - Martina Hodková
4. místo
BIG BIAGGI z Bučávky (šeltie) - Veronika Kučeriková