REGISTRACE - WALLACHIA OPEN 10. a 11. 7. 2015
Seznam zaregistrovaných - termín 10. a 11. 7. 2015
10. července 2015
ZVOP
HOPSINKA ZARA z Dančí louky (kolie dlouhosrstá) - Veronika Kučeriková
HIREM ZLATÁ ERKARČA z Dančí louky (kolie dlouhostrtá) - Ondřej Rasťák
BLUE Magic (BOC) - Kateřina Wunschová
GREISI BLUE z Dančí louky (kolie dlouhosrstá) - Lenka Dostálová
AŠA Věrná Duše (BOC) - Kateřina Bistrá
GINI GLENA Onyx Márk (Slovenský čuvač) - Jana Adamíková
ALICE DOT PL Alderaan (BOC) - Radka Hudečková
HIRKA ZLATÁ ERKARČA z Dančí louhy (kolie dlouhosrstá) - Jiří Komínek
DIXI WICHI 17th Meridian (Welsh Corgi Pembroke) - Josef Škůrek
ASLAN Tricolor Ječmínek (Bernský salašnický pes) - Petra Kovaříková
HWT CS
CHILABO GHOST (BOC) - Lukas Noras (POLSKO)
YUPPIE Foxy Fox (BOC) - Kateřina Černochová
FINIAN Ferenčík (BOC) - Zuzana Černá
FIDELE The Guardians of Albion (BOC) - Hana Sochová
DAG SMALL Speedy Dream (BOC) - Jana Tománková
BLUE BOY Tora Mei (BOC) - Kateřina Nečasová
HWT TS
11. července 2015
IHT CS 1
FUN Borders at Work (BOC) - Katarzyna Jakubczyk (POLSKO)
HALLE BERRY Latin Border (BOC) - Elwira Žmuda Noras (POLSKO)
KLONDIKE Slezký hrádek (BOC) - Jana Bojková
FINIAN Ferenčík (BOC) - Zuzana Černá
BLUE BOY Tora Mei (BOC)
BONITA Corlan Gi (BOC) - Zuzana Černá
SAP Smart Working (kelpie) - Veronika Otýpková
EGAN Ferenčík (BOC) - Vladimír Sedlák
CHRIS Ferenčík (BOC) - Vladimír Sedlák
CLANCY Ferenčík (BOC) - Iveta Milanová
IHT TS 1
BIG BIAGGI z Bučávky (šeltie) - Veronika Kučeriková
JUST JEWEL Perla z Polabí - (šeltie) - Daniela Děržáková
PENELOPA Z Puli Szczescia - (šeltie) - Elwira Żmuda Noras (POLSKO)
RAFAEL SHR (australský ovčák) - Markéta Procházková
EIMI z Koláčkova Dvora (australský ovčák) - Libor Hadaš
AMORE MIO New Marton - (kolie dlouhosrstá) - Emília Vránová
ZVOP
HOPSINKA ZARA z Dančí louky (kolie dlouhosrstá) - Veronika Kučeriková
HIREM ZLATÁ ERKARČA z Dančí louky (kolie dlouhostrtá) - Ondřej Rasťák
BLUE Magic (BOC) - Kateřina Wunschová
GREISI BLUE z Dančí louky (kolie dlouhosrstá) - Lenka Dostálová
AŠA Věrná Duše (BOC) - Kateřina Bistrá
GINI GLENA Onyx Márk (Slovenský čuvač) - Jana Adamíková
ALICE DOT PL Alderaan (BOC) - Radka Hudečková
HIRKA ZLATÁ ERKARČA z Dančí louhy (kolie dlouhosrstá) - Jiří Komínek
DIXI WICHI 17th Meridian (Welsh Corgi Pembroke) - Josef Škůrek
ASLAN Tricolor Ječmínek (Bernský salašnický pes) - Petra Kovaříková
HWT CS
CHILABO GHOST (BOC) - Lukas Noras (POLSKO)
YUPPIE Foxy Fox (BOC) - Kateřina Černochová
FINIAN Ferenčík (BOC) - Zuzana Černá
FIDELE The Guardians of Albion (BOC) - Hana Sochová
DAG SMALL Speedy Dream (BOC) - Jana Tománková
BLUE BOY Tora Mei (BOC) - Kateřina Nečasová
HWT TS
11. července 2015
IHT CS 1
FUN Borders at Work (BOC) - Katarzyna Jakubczyk (POLSKO)
HALLE BERRY Latin Border (BOC) - Elwira Žmuda Noras (POLSKO)
KLONDIKE Slezký hrádek (BOC) - Jana Bojková
FINIAN Ferenčík (BOC) - Zuzana Černá
BLUE BOY Tora Mei (BOC)
BONITA Corlan Gi (BOC) - Zuzana Černá
SAP Smart Working (kelpie) - Veronika Otýpková
EGAN Ferenčík (BOC) - Vladimír Sedlák
CHRIS Ferenčík (BOC) - Vladimír Sedlák
CLANCY Ferenčík (BOC) - Iveta Milanová
IHT TS 1
BIG BIAGGI z Bučávky (šeltie) - Veronika Kučeriková
JUST JEWEL Perla z Polabí - (šeltie) - Daniela Děržáková
PENELOPA Z Puli Szczescia - (šeltie) - Elwira Żmuda Noras (POLSKO)
RAFAEL SHR (australský ovčák) - Markéta Procházková
EIMI z Koláčkova Dvora (australský ovčák) - Libor Hadaš
AMORE MIO New Marton - (kolie dlouhosrstá) - Emília Vránová