Výsledky
ZVOP
EXPLOSIVE ESSAY (border kolie) - Tereza Králová - PROSPĚL
AIBILEEN Fyhrś (border kolie) - Laďka Skopalová - PROSPĚL
FIDELE the Guardians of Albion (border kolie) - Hana Sochová - PROSPĚL
CINDY z Jasmínových hor (border kolie) - Michaela Chovanková - PROSPĚL
TERRIFIC SPEED Z Černobílých (border kolie) - Jana Janků - PROSPĚL
FIONA Z Trnitých akátů (border kolie) - Žaneta Hořelicová - PROSPĚL
ALABAMA OF Redfest (border kolie) - Eliška Novosadová - PROSPĚL
BRIE od Appaloosek (border kolie) - Kateřina Skopalová - PROSPĚL
BRELI Corlan Gi (border kolie) - Alena Jančálková - PROSPĚL
ANABELL LORELAI Schay County (border kolie) - Isabell Laura Jokeš - PROSPĚL
JACK OF ALL TRADES Bohemia Patrix (border kolie) - Martin Mikulka - PROSPĚL
JASPER Haliba (border kolie) - Hana Maczková - PROSPĚL
BIANKA Banov Bells (border kolie) - Adéla Mahdalová - PROSPĚL
FEAINNEWEDD Emiel Regis (bearded kolie) - Hana Koníčková - PROSPĚL
INIS WITRE Emiel Regis (bearded kolie) - Hana Koníčková - PROSPĚL
BASTIANO Fiammante Astro (australský ovčák) - Lenka Baletková - NEPROSPĚL
HAPPY BAILA Sen Vysočiny (belgický ovčák - tervueren) - Růžena Marková - PROSPĚL
NAIRA MAIARA (australský honácký pes) - Vendula Šimčíková - PROSPĚL
IRRESISTIBLE VOLT Carcassonne Tolugo (australský ovčák) - Matěj Golembiovský - PROSPĚL
HAPPY z Tylenu Moravia (pyrenejský ovčák s dlouhou srstí v obličeji) - Aneta Krebsová - PROSPĚL
HWT CS
KENTUCKY Aibara (border kolie) - Gabriela Václavíková - 72 bodů - DOBŘE
JACK OF ALL TRADES Bohemia Patrix (border kolie) - Martin Mikulka - 74 bodů - DOBŘE
ZEPPELIN Toberoi (border kolie) - Daniel Jeleń - 69 bodů - POSTAČUJÍCÍ
RUSTY Mawlch (border kolie) - Laďka Skopalová - 83 bodů - VELMI DOBŘE
ACATALAYA NOBLE Thiwahe (border kolie) - Karolína Horčičková - DISK
EGAN Ferenćík (border kolie) - Vladimír Sedlák - 66 bodů - POSTAČUJÍCÍ
ANIE z Čertovy Kazatelny (border kolie) - Simona Machalová 76 bodů - DOBŘE
PENNY WHISTLE Legendary Stardust (border kolie) - Katarzyna Lange - DISK
IHT CS 1
BONITA Corlan Gi (border kolie) - Zuzana Černá - 88 bodů - VÝBORNÝ- 3. místo
COFFE PRINCESS z Jasmínových hor (border kolie) Lucie Žílová - DISK
CLANCY Ferenćík (border kolie) - Iveta Milanová - 90 bodů - VÝBORNÝ - 1. místo
HOPE FOR Alkyra (border kolie) - Alena Kynclová - 74 bodů - VELMI DOBRÝ
APANIE Smart Working (kelpie) - Veronika Otýpková - 77 bodů - VELMI DOBRÝ
EL DORADO BC VANGELDIS - POINTUS (border kolie) Jacek Ziebura- 86 bodů - výborný
CHOPPER Alkyra (border kolie) - Petra Mondscheinová - 88 bodů - VÝBORNÝ - 2. místo
IHT CS 2
BADDY Orlie Pierko (border kolie) - Vladimír Sedlák - 85 bodů - VÝBORNÝ - 1. místo
KID Gunden Land (border kolie) - Alena Kynclová - 47 bodů - 2. místo
HWT TS
RAFAEL SHR (australský ovčák) - Markéta Procházková - 88 bodů - VÝBORNĚ
A NEVERENDING STORY Carcassonne Tolugo (australský ovčák) - Ivana Šteflovičová - RET
NAIRA MAIARA (australský honácký pes) - Vendula Šimčíková - 93 bodů - VÝBORNĚ
GINGER GERONIMA Mighty´s Spring Meadow (krátkosrstá kolie) - Monika Ličková - RET
ELLIS von der tiefen Quelle (německý ovčák-dlouhosrstá varianta) - Małgorzata Drozdowska-Cupriak - DISK
CONNIE Alkyra (šeltie) - Alena Kynclová - RET
IHT TS 1
JUST JEWEL Perla z Polabí (šeltie) - Daniela Děržáková - 65 bodů - VÝBORNÝ - 2. místo
BIG BIAGGI z Bučávky (šeltie) - Veronika Kučeriková - 64 bodů - VÝBORNÝ - 3. místo
EIMI z Koláčkova dvora (australský ovčák) - Libor Hadaš - VÝBORNÝ - 62 bodů
CITORKA Valkar (australský ovčák) - Alice Jirásková - RET
AURELIO ADORE van Golden Nachtigal (dlouhosrstá kolie) - Martina Bábíková - 65 bodů VÝBORNÝ - 1. místo
ARISA BLACK Silesia Antracit (bearded kolie) - Eva Morcinek Čapníková - 61 bodů - VÝBORNÝ
IHT TS 2
BAROSSA z Bučávky (šeltie) - Eliška Černá - 75 bodů - VELMI DOBRÝ - 3. místo
BLACK Verlain (australský ovčák) - Alice Jirásková - 61 bodů - DOBRÝ
HOLMES Corlan Gi (Welsh Corgi Cardigan) - Zuzana Černá - 78 bodů - VELMI DOBRÝ - 2. místo
AMORE MIO New Marton (kolie dlouhosrstá) - Emília Vránová - 83 bodů - VÝBORNÝ - 1. místo
EXPLOSIVE ESSAY (border kolie) - Tereza Králová - PROSPĚL
AIBILEEN Fyhrś (border kolie) - Laďka Skopalová - PROSPĚL
FIDELE the Guardians of Albion (border kolie) - Hana Sochová - PROSPĚL
CINDY z Jasmínových hor (border kolie) - Michaela Chovanková - PROSPĚL
TERRIFIC SPEED Z Černobílých (border kolie) - Jana Janků - PROSPĚL
FIONA Z Trnitých akátů (border kolie) - Žaneta Hořelicová - PROSPĚL
ALABAMA OF Redfest (border kolie) - Eliška Novosadová - PROSPĚL
BRIE od Appaloosek (border kolie) - Kateřina Skopalová - PROSPĚL
BRELI Corlan Gi (border kolie) - Alena Jančálková - PROSPĚL
ANABELL LORELAI Schay County (border kolie) - Isabell Laura Jokeš - PROSPĚL
JACK OF ALL TRADES Bohemia Patrix (border kolie) - Martin Mikulka - PROSPĚL
JASPER Haliba (border kolie) - Hana Maczková - PROSPĚL
BIANKA Banov Bells (border kolie) - Adéla Mahdalová - PROSPĚL
FEAINNEWEDD Emiel Regis (bearded kolie) - Hana Koníčková - PROSPĚL
INIS WITRE Emiel Regis (bearded kolie) - Hana Koníčková - PROSPĚL
BASTIANO Fiammante Astro (australský ovčák) - Lenka Baletková - NEPROSPĚL
HAPPY BAILA Sen Vysočiny (belgický ovčák - tervueren) - Růžena Marková - PROSPĚL
NAIRA MAIARA (australský honácký pes) - Vendula Šimčíková - PROSPĚL
IRRESISTIBLE VOLT Carcassonne Tolugo (australský ovčák) - Matěj Golembiovský - PROSPĚL
HAPPY z Tylenu Moravia (pyrenejský ovčák s dlouhou srstí v obličeji) - Aneta Krebsová - PROSPĚL
HWT CS
KENTUCKY Aibara (border kolie) - Gabriela Václavíková - 72 bodů - DOBŘE
JACK OF ALL TRADES Bohemia Patrix (border kolie) - Martin Mikulka - 74 bodů - DOBŘE
ZEPPELIN Toberoi (border kolie) - Daniel Jeleń - 69 bodů - POSTAČUJÍCÍ
RUSTY Mawlch (border kolie) - Laďka Skopalová - 83 bodů - VELMI DOBŘE
ACATALAYA NOBLE Thiwahe (border kolie) - Karolína Horčičková - DISK
EGAN Ferenćík (border kolie) - Vladimír Sedlák - 66 bodů - POSTAČUJÍCÍ
ANIE z Čertovy Kazatelny (border kolie) - Simona Machalová 76 bodů - DOBŘE
PENNY WHISTLE Legendary Stardust (border kolie) - Katarzyna Lange - DISK
IHT CS 1
BONITA Corlan Gi (border kolie) - Zuzana Černá - 88 bodů - VÝBORNÝ- 3. místo
COFFE PRINCESS z Jasmínových hor (border kolie) Lucie Žílová - DISK
CLANCY Ferenćík (border kolie) - Iveta Milanová - 90 bodů - VÝBORNÝ - 1. místo
HOPE FOR Alkyra (border kolie) - Alena Kynclová - 74 bodů - VELMI DOBRÝ
APANIE Smart Working (kelpie) - Veronika Otýpková - 77 bodů - VELMI DOBRÝ
EL DORADO BC VANGELDIS - POINTUS (border kolie) Jacek Ziebura- 86 bodů - výborný
CHOPPER Alkyra (border kolie) - Petra Mondscheinová - 88 bodů - VÝBORNÝ - 2. místo
IHT CS 2
BADDY Orlie Pierko (border kolie) - Vladimír Sedlák - 85 bodů - VÝBORNÝ - 1. místo
KID Gunden Land (border kolie) - Alena Kynclová - 47 bodů - 2. místo
HWT TS
RAFAEL SHR (australský ovčák) - Markéta Procházková - 88 bodů - VÝBORNĚ
A NEVERENDING STORY Carcassonne Tolugo (australský ovčák) - Ivana Šteflovičová - RET
NAIRA MAIARA (australský honácký pes) - Vendula Šimčíková - 93 bodů - VÝBORNĚ
GINGER GERONIMA Mighty´s Spring Meadow (krátkosrstá kolie) - Monika Ličková - RET
ELLIS von der tiefen Quelle (německý ovčák-dlouhosrstá varianta) - Małgorzata Drozdowska-Cupriak - DISK
CONNIE Alkyra (šeltie) - Alena Kynclová - RET
IHT TS 1
JUST JEWEL Perla z Polabí (šeltie) - Daniela Děržáková - 65 bodů - VÝBORNÝ - 2. místo
BIG BIAGGI z Bučávky (šeltie) - Veronika Kučeriková - 64 bodů - VÝBORNÝ - 3. místo
EIMI z Koláčkova dvora (australský ovčák) - Libor Hadaš - VÝBORNÝ - 62 bodů
CITORKA Valkar (australský ovčák) - Alice Jirásková - RET
AURELIO ADORE van Golden Nachtigal (dlouhosrstá kolie) - Martina Bábíková - 65 bodů VÝBORNÝ - 1. místo
ARISA BLACK Silesia Antracit (bearded kolie) - Eva Morcinek Čapníková - 61 bodů - VÝBORNÝ
IHT TS 2
BAROSSA z Bučávky (šeltie) - Eliška Černá - 75 bodů - VELMI DOBRÝ - 3. místo
BLACK Verlain (australský ovčák) - Alice Jirásková - 61 bodů - DOBRÝ
HOLMES Corlan Gi (Welsh Corgi Cardigan) - Zuzana Černá - 78 bodů - VELMI DOBRÝ - 2. místo
AMORE MIO New Marton (kolie dlouhosrstá) - Emília Vránová - 83 bodů - VÝBORNÝ - 1. místo